06
Dec
Acoustic Stage (Brielle)
't kont van het paard, Kaatsbaan 1, brielle22:30 uur
Line-up:
Mika Jones
Iljits Clement
The Animal Road
Ruben Marciante
22
Nov
Acoustic Stage (Hellevoetsluis)
BarBiertje, Kerkstraat 26, Hellevoetsluis22:00 - 01:30 uur
Line-up:
Laura Beekman
Herman de kok
Louise van Amstel
Ruben Marciante
01
Nov
Acoustic Stage (Brielle)
't kont van het paard, Kaatsbaan 1, brielle22:30 uur
Line-up:
Rascal
The Animal Road
The Catch
Amber van Opijnen
25
Okt
Acoustic Stage (Hellevoetsluis)
BarBiertje, Kerkstraat 26, Hellevoetsluis22:00 - 01:30 uur
Line-up:
Milfist
Mika Jones
Francesco Daniel
06
Sept
Acoustic Stage (Brielle)
't kont van het paard, Kaatsbaan 1, brielle22:30 uur
Line-up:
The Catch
Celeste Liberty
Jeroen Janssen
Franscesco Daniel
25
Aug
Acoustic Stage (Hellevoetsluis)
BarBiertje, Kerkstraat 26, Hellevoetsluis22:00 - 01:30 uur
Line-up:
Critter
Noortje Bart
Celetste Liberty
19
Jul
Acoustic Stage (Hellevoetsluis)
BarBiertje, Kerkstraat 26, Hellevoetsluis22:00 - 01:30 uur
Line-up:
Spacebar
The Catch
Breaking the Surface
28
Jun
Acoustic Stage (Hellevoetsluis)
BarBiertje, Kerkstraat 26, Hellevoetsluis22:00 - 01:30 uur
Line-up:
Lise Sliedregt
Critter
Captian Sober
Karin en Ewan
24
Mei
Acoustic Stage (Hellevoetsluis)
BarBiertje, Kerkstraat 26, Hellevoetsluis22:00 - 01:30 uur
Line-up:
Jeroen Janssen
Orville
The Old Souls
ben en james
03
Mei
Acoustic Stage (Brielle)
't kont van het paard, Kaatsbaan 1, brielle22:30 uur
Line-up:
James
Etan Huijs
Marielle Flens
Helga Buitelaar
12
Apr
Acoustic Stage (Hellevoetsluis)
BarBiertje, Kerkstraat 26, Hellevoetsluis22:00 - 01:30 uur
Line-up:
Andy Sergeant
Ruben Marciante
The Shipment
Louise en Bas
05
Apr
Acoustic Stage (Brielle)
't kont van het paard, Kaatsbaan 1, brielle22:30 uur
Line-up:
James
Rascal
The Shipment
Job Cornelissen
22
Mar
Acoustic Stage (Hellevoetsluis)
BarBiertje, Kerkstraat 26, Hellevoetsluis22:00 - 01:30 uur
Line-up:
AMP
Michel van der Helm
Gerben van der Mooren
01
Mar
Acoustic Stage (Brielle)
't kont van het paard, Kaatsbaan 1, brielle22:30 uur
Line-up:
James
Ewan en Karin
Daniel Care
22
Feb
Acoustic Stage (Hellevoetsluis)
BarBiertje, Kerkstraat 26, Hellevoetsluis22:00 - 01:30 uur
Line-up:
3000 Pieces
Marielle Flens
Daniel Cane
01
Feb
Acoustic Stage (Brielle)
't kont van het paard, Kaatsbaan 1, brielle22:30 uur
Line-up:
James
Captain Sober
Lise van Sliedregt
18
Jan
Acoustic Stage (Hellevoetsluis)
BarBiertje, Kerkstraat 26, Hellevoetsluis22:00 - 01:30 uur
Line-up:
Ilja Edwards
Herman de Kok
Het Dijkt
Joost wander
04
Jan
Acoustic Stage (Brielle)
't kont van het paard, Kaatsbaan 1, brielle22:30 uur
Line-up:
James
Nienke Staal
Het dijkt
14
Dec
Acoustic Stage Christmax Sparkle Night editie (Hellevoetsluis)
BarBiertje, Kerkstraat 26, Hellevoetsluis22:00 - 01:30 uur
Line-up:
Joost Wander
Kira Dekker
Marko Poucki
Misty Grooves
01
Dec
Acoustic Stage (Brielle)
't kont van het paard, Kaatsbaan 1, brielle22:30 uur
Line-up:
Herman de Kok
James
Michel van der helm
Celeste Liberty
30
Nov
Acoustic Stage (Hellevoetsluis)
BarBiertje, Kerkstraat 26, Hellevoetsluis22:00 - 01:30 uur
Line-up:
Jacknine
The Old Souls
James
Breaking the Surface
03
Nov
Acoustic Stage (Brielle)
't kont van het paard, Kaatsbaan 1, brielle22:30 uur
Line-up:
Blind vertrouwen
James
Jhilani
Katy too
19
Okt
Acoustic Stage (Hellevoetsluis)
BarBiertje, Kerkstraat 26, Hellevoetsluis22:00 - 01:30 uur
Line-up:
Marko Poucki
Andre Hazel
MondayItIs
Misty Grooves
06
Okt
Acoustic Stage (Brielle)
't kont van het paard, Kaatsbaan 1, brielle22:30 uur
Line-up:
The Polman Project
James
Jhilani
Michel van der Helm
14
Sep
Acoustic Stage (Hellevoetsluis)
BarBiertje, Kerkstraat 26, Hellevoetsluis22:00 - 01:30 uur
Line-up:
Peetman
The Old Souls
Cas Ronkers
01
Sep
Acoustic Stage (Brielle)
't kont van het paard, Kaatsbaan 1, brielle22:30 uur
Line-up:
James
The Old Souls
Captian Sober
27
Jul
Pre Vestingpop Acoustic Stage (Hellevoetsluis)
BarBiertje, Kerkstraat 26, Hellevoetsluis15:30 - 19:00 uur
Line-up:
James
Joost Wander & Band
Captian Sober
22
Jun
Acoustic Stage (Hellevoetsluis)
BarBiertje, Kerkstraat 26, Hellevoetsluis15:30 - 19:00 uur
Line-up:
Dear Adam
Bauwien Ubbens
Waltris
Gerben van der mooren
02
Jun
Acoustic Stage (Brielle)
't kont van het paard, Kaatsbaan 1, brielle22:30 uur
Line-up:
Captain sober
James
Waltris
Ruben Marciante
25
Mei
Acoustic Stage (Hellevoetsluis)
BarBiertje, Kerkstraat 26, Hellevoetsluis15:30 - 19:00 uur
Line-up:
Elphesis
Captian sober
Jhilani Wijsman
Ruben Marciante
05
Mei
Acoustic Stage (Brielle)
't kont van het paard, Kaatsbaan 1, brielle22:30
Line-up:
Remco van Rotterdam
James
Captain sober
No.9
04
Mei
Acoustic Stage (Hellevoetsluis)
Shamrock inn, Duinweg 11, Hellevoetsluis15:00
Line-up:
Ivo Gleeman
James
Sloan and freeman
07
Apr
Acoustic Stage (Brielle)
't kont van het paard, Kaatsbaan 1, brielle22:30 uur
Line-up:
Judy Bee
James
Gerben van der Mooren
Korby lenker (US)
25
Mar
Acoustic Stage (Hellevoetsluis)
BarBiertje, Kerkstraat 26, Hellevoetsluis15:30 - 19:00 uur
Line-up:
Damyana
Natalia Magdalena en Thomas Florusse
Francis Paisley
Mondayitis
03
Mar
Acoustic Stage (Brielle)
't kont van het paard, Kaatsbaan 1, brielle22:30 uur
Line-up:
Kira
James
Richard Beukelaar
Cosmic Motion
03
Feb
Acoustic Stage (Brielle)
't kont van het paard, Kaatsbaan 1, brielle22:30 uur
Line-up:
Kirstie DiAlegria
James
Amado
No Pasa Nada
26
Jan
Acoustic Stage (Hellevoetsluis)
BarBiertje, Kerkstraat 26, Hellevoetsluis22:00 - 01:30 uur
Line-up:
Peetman Wisse
Robert Stranger
Dax Nisten
Laura en Arjan Cave
22
Dec
Acoustic Stage (Hellevoetsluis)
BarBiertje, Kerkstraat 26, Hellevoetsluis22:00 - 01:30 uur
Line-up:
Joost Wander
Collin hoeve
Duncan Laurence (Duncan de Moor)
02
Dec
Acoustic Stage (Brielle)
't kont van het paard, Kaatsbaan 1, brielle22:30 uur
Line-up:
Joost Wander
James
Willemijne Boer
Lucia Hakbijl
24
Nov
Acoustic Stage (Hellevoetsluis)
BarBiertje, Kerkstraat 26, Hellevoetsluis22:00 - 01:30 uur
Line-up:
Cosmic Motion
Francis Paisley
Sloan & freeman
Francesco Daniel
04
Nov
Acoustic Stage (Brielle)
't kont van het paard, Kaatsbaan 1, brielle22:30 uur
Line-up:
Polkadot
James Kuster
Anthony & Perry
Ilja Edwards
22
Okt
Acoustic Stage (Hellevoetsluis)
BarBiertje, Kerkstraat 26, Hellevoetsluis15:30 - 18:30 uur
Line-up:
Rascal
Dear Adam
Pim Jacobs
Just Wayne
07
Okt
Acoustic Stage (Brielle)
't kont van het paard, Kaatsbaan 1, brielle22:30 uur
Line-up:
Just Wayne
James Kuster
Sloan & freeman
Rosan van der zee
28
Jul
Acoustic Stage outdoor XL (Hellevoetsluis)
BarBiertje, Kerkstraat 26, Hellevoetsluis20:30 - 23:30 uur
Line-up:
Milo
Assorted travellers
Daniel Cane and the Rebellion
23
Jun
Acoustic Stage (Hellevoetsluis)
BarBiertje, Kerkstraat 26, Hellevoetsluis22:00 - 01:30 uur
Line-up:
Kira
Joost Wander
Peetman
At The Snow
21
Apr
Acoustic Stage (Hellevoetsluis)
BarBiertje, Kerkstraat 26, Hellevoetsluis22:00 - 01:30 uur
Line-up:
Maurice van Hoek
Celeste Liberty
Natalia Magdalena
Pip
24
Mar
Acoustic Stage (Hellevoetsluis)
BarBiertje, Kerkstraat 26, Hellevoetsluis22:00 - 01:30 uur
Line-up:
Flemming
Richard Seba
Jordi Repkes
Sloan and Freeman
19
Mar
Kira Dekker (Fortezza)
Fortezza, dokweg 1, Hellevoetsluis14:00 - 18:00 uur
Voorprogramma: James Kuster
09
Mar
Duncan Laurence (B&B Living Room Sessions)
B&B Hellevoetsluis, Westdijk 31, Hellevoetsluis20:00 - 23:00 uur
Voorprogramma: Natalia Magdalena
17
Feb
Acoustic Stage (Hellevoetsluis)
BarBiertje, Kerkstraat 26, Hellevoetsluis22:00 - 01:30 uur
Line-up:
Elby Toro
Judy Blank
Timber
Machiel Scholten
20
Jan
Acoustic Stage (Hellevoetsluis)
BarBiertje, Kerkstraat 26, Hellevoetsluis22:00 - 01:30 uur
Line-up:
Waltris
Yenl Adams
Potman JR
Captain Sober
23
Dec
Acoustic Stage (Hellevoetsluis)
BarBiertje, Kerkstraat 26, Hellevoetsluis22:00 - 01:30 uur
Line-up:
Josie
Kirtstie DiAlegria
Duncan Laurence (Duncan de Moor)
10
Dec
Acoustic Stage (Numansdorp)
De Vrije Wereld, Torenstraat 30, 3281 XP, NumansdorpLine-up:
Yada Yada
Noortje Bart
Machiel Scholten
25
Nov
Acoustic Stage (Hellevoetsluis)
BarBiertje, Kerkstraat 26, Hellevoetsluis22:00 - 01:30 uur
Line-up:
Benjamin Hove
Sloan and Freeman
James Kuster
Joshua Aaron
12
Nov
Acoustic Stage (Numansdorp)
De Vrije Wereld, Torenstraat 30, 3281 XP, NumansdorpLine-up:
Captain Sober
James Kuster
Sloan and Freeman
Jorn ten Ham
28
Okt
Acoustic Stage (Hellevoetsluis)
BarBiertje, Kerkstraat 26, Hellevoetsluis22:00 - 01:30 uur
Line-up:
Elby Toro
Dowle
Mark en Hidde
Noortje Bart
08
Okt
Acoustic Stage (Numansdorp)
De Vrije Wereld, Torenstraat 30, 3281 XP, NumansdorpLine-up:
James Kuster
Moore
Road 2 Nowhere
Elke van Zevenbergen
23
Sept
Acoustic Stage (Rockanje)
Grand Cafe Swins, Swinsedreef 22, 3235 AR, RockanjeLine-up:
Charl Delamarre
John Lewis
Jacky's Choice
Joanna Weston
06
Aug
Acoustic Stage (SwinsLive Rockanje, Music Night)
BarBiertje, Kerkstraat 26, Hellevoetsluis16:00 - 00:00 uur
Line-up:
Kirstie DiAlegria
Mark Den
Daniel Cane & the rebellion
Cas Ronckers
Thom van der kooij
Will Knox en Simon Lewis
Assorted Travellers
06
Aug
Acoustic Stage (Wallenpop)
BarBiertje, Kerkstraat 26, Hellevoetsluis14:30 - 23:00 uur
Line-up:
Kirstie DiAlegria
Mark Den
Daniel Cane & the rebellion
Etan Huijs
Cas Ronckers
Charl Delemarre
Will Knox en Simon Lewis
Assorted Travellers
29
Jul
Acoustic Stage (Hellevoetsluis)
BarBiertje, Kerkstraat 26, Hellevoetsluis22:00 - 01:30 uur
Line-up:
Will Knox
Collin Hoeve
Mark en Hidde
Daniel Cane
24
Jun
Acoustic Stage (Hellevoetsluis)
BarBiertje, Kerkstraat 26, Hellevoetsluis22:00 - 01:30 uur
Line-up:
De As
Natalia Pich
Gerben van der Mooren
Daniel Cane
27
Mei
Acoustic Stage (Hellevoetsluis)
BarBiertje, Kerkstraat 26, Hellevoetsluis22:00 - 01:30 uur
Gehost door: Daniel Cane
Line-up:
Marvin Dee
Between Hours
Dead Company
Daniel Cane
24
Apr
25
Mrt
Acoustic Stage (Hellevoetsluis)
BarBiertje, Kerkstraat 26, Hellevoetsluis22:00 - 01:30 uur
Gehost door: James Kuster
Line-up:
Waltris
Kira Dekker & Band
Ragbags
Polkadot
Sweetwood & McCook
21
Feb
Acoustic Stage (Hellevoetsluis)
BarBiertje, Kerkstraat 26, Hellevoetsluis16:00 - 19:00 uur
Line-up:
Jos van Bommel
Rosan van der Zee
Istvan Ouborg
Daniel Cane
Amado
22
Jan
Acoustic Stage (Hellevoetsluis)
BarBiertje, Kerkstraat 26, Hellevoetsluis21:00 - 01:00 uur
Line-up:
Sweetwood & McCook
Daniel Cane & The Rebellion
Kirstie DiAlegria
16
Jan
Acoustic Stage (Alphen aan de Rijn)
Hendrick’s Pub, Prins Hendrikstraat 119, 2405 AJ Alphen aan Den Rijn16:00 - 20:00 uur
Line-up:
Bobby Frank
Jessy Yasmeen
The Riverboat Shrimps
19
Dec
Acoustic Stage (Alphen aan de Rijn)
Hendrick’s Pub, Prins Hendrikstraat 119, 2405 AJ Alphen aan Den Rijn20:00 - 23:00 uur
Line-up:
Maria Josephine
Dowle
WahRho & Sticious
03
Dec
21
Nov
Acoustic Stage (Alphen aan de Rijn)
Hendrick’s Pub, Prins Hendrikstraat 119, 2405 AJ Alphen aan Den Rijn20:00 - 23:00 uur
Line-up:
Will Knox
Vera Zané
Stiffler's mom
05
Nov
Acoustic Stage (Hellevoetsluis)
BarBiertje, Kerkstraat 26, Hellevoetsluis20:00 - 23:00 uur
Line-up:
Belinda van de Pol
Wah Ananda
Jessy Yasmeen & Fabian
01
Okt
Acoustic Stage (Hellevoetsluis)
BarBiertje, Kerkstraat 26, Hellevoetsluis20:00 - 23:00 uur
Line-up:
Vera Zané
Tee Bee Brown
Stiffler's mom
03
Sept
Acoustic Stage (Hellevoetsluis)
BarBiertje, Kerkstraat 26, Hellevoetsluis20:00 - 23:00 uur
Line-up:
Banner man in't veld
Marijke
Ilja Edwards
Will Knox
08
Aug
Acoustic Stage (Op Wallenpop)
Theatercafé Theater Twee HondjesLine-up:
16.00 Gerson
17.00 Daniel Cane and the Rebellion
17.45 Herman Pouderoyen
18.15 Kira Dekker
19.00 Thijs Heij
19.30 Erny Green
20.15 Roos Blufpand
21.00 Assorted travellers
22.00 Bobby Frank
06
Aug
Acoustic Stage (Hellevoetsluis)
De Hellevoetsluis SpecialBarBiertje, Kerkstraat 26, Hellevoetsluis
20:00 - 23:00 uur
Line-up:
Rosan van der Zee
Steve Kuster
Hidde Voogdt
Mark Struik
Natalia Pich
Hans Uitenbroek
27
Mei
14
Mei
Speciale editie Acoustic Stage XL Barbiertje (Hellevoetsluis)
Speciale editie Wegens het 40 jarig bestaan van het BarBiertjeBarBiertje, Kerkstraat 26, Hellevoetsluis
20:00 - 23:00 uur
23
Apr
16
Apr
26
Mar
19
Mar
01
Mar
19
Feb
22
Jan
Acoustic Stage (Amsterdam)
Hutspot Amsterdam, Van Woustraat 2, 1073 LL Amsterdam20:00 - 23:00 uur
Line-up: Timo de Jong, Amber Kamminga, Stijn van den Berg, Thijs Heij en Youri Lentjes.
15
Jan
18
Dec
27
Nov
20
Nov
23
Okt
18
Sep
19
Jun
22
Mei
20
Apr
20
Maa